VI edycja konkursu 'Fizyka da się lubić'



           rozstrzygnięcia (22 kwietnia 2010)

kategoria 'Gwiezdne wojny':

Nagroda I - Tomasz Sternal - kl I a VIII. Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza z Poznania


Nagroda II
      Małgorzata Leduchowska - kl IIc Społecznego Liceum Ogólnokształcącego ze Zgierza  (plik z muzyką)
     Barbara Zimnowoda- kl II a I. Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki z Wielunia

Nagroda III
Rafał Karwat - kl II b I. Liceum Ogólnokształcącego im. Józefa Chełmońskiego z Łowicza

Nagroda specjalna (za reżyserię)
Anna Nicińska - kl ? Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 21 z Łodzi

Wyróżnienia (za ogólną koncepcję)
      Klaudia Gazda - kl I e Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Poddębicach
     Piotr Chrabałowski - kl IIc Społecznego Liceum Ogólnokształcącego ze Zgierza


finaliści:
 Piotr Gośliński - kl I e Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Poddębicach
Mateusz Leszczyński - kl II Gimnazjum im. Leszka Czarnego z Lutomierska
 Sylwia Zawadzka - kl. II T4F Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 21 z Łodzi


ci, którzy do rozgrywki finałowej się nie dostali:
 Kinga Nogaj - kl IIIn Zespołu Szkół Elektryczno-Elektronicznych w Radomsku Liceum Profilowane  (filmmuzyka)
 Marcin Deszcz - kl IIIc I. Liceum Ogólnokształcącego w Radomsku ( pptx ppsx)
 Barbara Zawadzka - kl. II TF Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 21 z Łodzi
Łukasz Babst - kl II C VIII. Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza z Poznania
Kuba Szymczak i Dominik Pawlak - kl Społecznego Liceum Ogólnokształcącego ze Zgierza
Marcin Szczurski - kl II c Zespołu Szkół Ogólnokształcących z Opoczna
Radosław Mordaka - kl IITA Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 21 z Łodzi
Krzysztof Gryś - kl I A I. Liceum Ogólnokształcącego z Łasku
Michał Zajdel - kl IF IV. Liceum Ogólnokształcącego im. Emili Sanczanieckiej z Łodzi



nagrody ufundowane przez:


                








kategoria 'Esej':

Grand Prix - Paweł Troka- kl IIIA I.Liceum Ogólnokształcącego z Kościerzyny


Nagroda I
Agata Kuśmierowska - kl II Technikum Ekonomicznego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Władysława Andersa w Łasku

Nagroda II
     Aldona Minecka - kl III c I. Liceum Ogólnokształcącego im. Feliksa Fabianiego w Radomsku
     Magdalena Kraś - kl IIIb Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Piotrkowie Trybunalskim, V. Liceum Ogólnokształcącego


finaliści (wąski finał):
Marcin Kłos - kl I d XXV. Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego z Łodzi
Aneta Stacherska - kl III f I. Liceum Ogólnokształcącego im. Feliksa Fabianiego w Radomsku
Sandra Grzelińska - kl ITe Technikum Ekonomicznego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Władysława Andersa w Łasku
Radosław Mordaka - kl IITA Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 21 z Łodzi
Kuba Stępień - kl I d XXV. Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego z Łodzi


finaliści (szeroki finał):
Emilia Kubiak - kl II a Samorządowego Liceum im. R. Traugutta w Zgierzu
Adrianna Troszczyńska - kl II d XXV. Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego z Łodzi
Maciej Wojtczak - kl I e Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Poddębicach
Mateusz Prowizor - kl I d XXV. Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego z Łodzi
Monika Kasprzyk - kl II Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Zawodowych nr 3, im. Rzymowskiego w Skierniewicach
Adrian Brdoń - kl I d XXV. Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego z Łodzi
Emilia Grzelczak - kl IIIT4A Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 21 z Łodzi
Magdalena Derdończyk - kl II d XXV. Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego z Łodzi
Katarzyna Kubik - kl III Gimnazjum im. Leszka Czarnego z Lutomierska
Aleksandra Ostrowska - kl II d Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Poddębicach


ci, którzy do rozgrywki finałowej się nie dostali:
Karolina Szafran - kl IIa Zespołu Szkół w Uniejowie; Gimnazjum im. abp. Jarosława Bogorii Skotnickiego
Mateusz Biskup - kl IITA Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 21 z Łodzi
Dominik Fabianowski - kl IITF Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 21 z Łodzi
Katarzyna Cudak - kl IIIT4F Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 21 z Łodzi
Agata Wyrwas - kl IITe Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Władysława Andersa w Łasku
Martyna Janiszewska - kl III Gimnazjum im. Leszka Czarnego z Lutomierska
Patrycja Opasińska - kl I Gimnazjum im. Leszka Czarnego z Lutomierska
 Patrycja Wach - kl Ia1 Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Piotrkowie Trybunalskim, V. Liceum Ogólnokształcącego
Karolina Kosztowny - kl II Gimnazjum im. Leszka Czarnego z Lutomierska
Marta Kociak - kl I Samorządowego Liceum im. R. Traugutta w Zgierzu
Tomasz Chałupka - kl IITA Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 21 z Łodzi
Aneta Magdziarz - kl I d XXV. Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego z Łodzi
Iza Łuczak - kl I d Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Poddębicach
Kinga Zimna - kl II Gimnazjum im. Leszka Czarnego z Lutomierska
Ewelina Rogala - kl II Gimnazjum im. Leszka Czarnego z Lutomierska
Karolina Czechowicz - kl III Gimnazjum im. Leszka Czarnego z Lutomierska
Marcin Szczurski - kl II c Zespołu Szkół Ogólnokształcących z Opoczna
Aneta Kruk - kl II z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 21 z Łodzi
Klaudia Czerwińska - kl IITA Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 21 z Łodzi
Paulina Mróz - kl III Gimnazjum im. Leszka Czarnego z Lutomierska



Plakat i zasady konkursu

Zarówno prezentacje i eseje, jakie można ściągnąć z tej strony mają formę taką, jaką uczestnicy przysłali na konkurs (z grubsza). Niektóre prezentacje są na przykład bardzo duże, niektóre wymagają plików dźwiękowych, czy filmowych, a zatem ściągniącie ich na dysk i odtwarzanie 'lokalnie' może nie być tym, o co autorowi chodziło. Proszę mieć to na uwadze, zanim wyrazi się taką czy inną opinię o tej, czy tamtej prezentacji. Za większość błędów odpowiadają jednak autorzy, w każduym razie PTF nie ma związku żadnego z zawartością przedstawionych na tej stronie materiałów, nie cenzurował ich i nie 'poprawiał' w jakikolwiek sposób. Przeglądania ich, nawet jeśli nie stanie się ono przyczyną wielu groźnych chorób, każdy dokonuje na własne ryzyko i sam sobie potem winien będzie.





© T.Wibig (t.wibig@gmail.com)