Konkurs "Fizyka da się lubić"

2014



Konkurs sponsoruje:  
      
                    






kategoria eksperyment:

          Pierwsze miejsce:

Piotr Gogola, Jakub Jażdżyk, Łukasz Majcher, Łukasz Mielczarek i Maciej Perdek (PDF)
I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Wieluniu


          Drugie miejsce:

Anita Nowak, Kornelia Sikora, Miłosz Konefał, Dawid Pasternak, Paweł Pasternak, Damian Stempel i Jakub Szewc (PPSX)
ZSP im. Adama Mickiewicza
w Lubaniu

Dominika Kania, Damian Szot , Mateusz Szymacha, Kamil Walczyński i Wojciech Półtorak (PDF); (MP4)
Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Miechowie

          Trzecie miejsce:

Paulina Oleś, Krzysztof Mika i Sylwester Sołtys (MP4) (PPTX)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej

Łucja Pająk, Dominika Gregorczyk, Krzysztof Bolek i Mariusz Kuchta (PPTX)
Zespół Szkół w Mętkowie

Maciej Siekacz i Ziemowit Gawrysiak (PPTX)
XVIII LO w Łodzi



pozostali:


Monika Rumińska, Wojciech Czyżewski (PPTX)
Zespół Szkół im. Mikołaja Kopernika w Bełżycach

Laura Przydróżna, Marta Maczkowiak i Michał Chrzanowski (PPTX)
I Prywatne Gimnazjum w Bolesławcu

Marta Rzeźnik, Oliwia Klin, Paulina Winiarczyk, Konrad Olszak i Kamil Barański (DOC)
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 w Chełmie

Jakub Jeleń i Jan Bedliński (DOCX)
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 w Chełmie

Maciej Mazur (PDF); (PPT)
I Liceum Ogólnokształcące im. W. Łukasińskiego w Dąbrowie Górniczej

Patrycja Gorzelańczyk, Magdalena Kaniowska, Agata Parka, Anna Pachnik i Klaudia Danecka (DOCX); (PPTX)
I Liceum Ogólnokształcące im. W. Łukasińskiego w Dąbrowie Górniczej

Jakub Gajda i Łukasz Mastej (PPTX)
II Liceum Ogólnokształcące w Jaśle

Mikołaj Pacek, Bartłomiej Wrzecionek i Wiktor Szczerek (ODP); (AVI)
Gimnazjum Integracyjne nr 4 im. Jana Karskiego w Kielcach

Piotr Wajda, Hubert Leszczyński i Oskar Bednarski (PPTX)
Gimnazjum Integracyjne nr 4 im. Jana Karskiego w Kielcach

Daria Domasat, Karolina Wachta, Zuzanna Olszowiec, Mariusz Paruszewski, Marcin Wujkowski, Jan Szadkowski, Michał Goździk, Michał Malarski i Emilka Agajew (PPTX)
Gimnazjum nr 8 w Łodzi

Paulina Wiejak, Kasandra Dziuba, Kamil Wolka, Damian Paśiński i Eryk Dźwigała (PDF); (MP4)
Gimnazjum nr 1 w Miechowie

Karolina Litwin i Paulina Szmulik (PPT)
Publiczne Gimnazjum im. Krzysztofa Kieślowskiego w Mieroszowie

Piotr Mrowca, Tomasz Gniecki, Jarosław Sobecki, Katarzyna Krzan, Aleksandra Krzan, Michał Szczygieł i Grzegorz Borowiec (PPTX)
Zespół Szkoły i Gimnazjum im. Władysława Orkana w Niedźwiedziu

Kamil Ćwintal, Adam Tużnik, Klaudia Bernat, Paweł Safiański (PPTX); (PDF)
LO w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Edwarda Szylki w Ożarowie

Mateusz Matczak, Jan Lewandowski (PPTX); (MP4); (MP4)
I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego w Słupsku

Albert Łuczak i Karolina Plata (DOCX)
Liceum Ogólnokształcące im. Marcina Wadowity w Wadowicach

Weronika Peljak (JPG)
Gimnazjum w Zapolicach

Oliwia Grupa i Filip Kwiatkowski (DOCX)
Gimnazjum w Zapolicach



po terminie:


Aneta Klementowska, Małgorzata Topolska, Paulina Bożęcka i Klaudia Dzedzej (PPT) (MP4)
Miejski Zespół Szkół Nr 2 w Bolesławcu











kategoria esej:

         Pierwsze miejsce:

Kaja Ptak (PDF)
I LO im. Tadeusza Kościuszki w Wieluniu


         Drugie miejsce:

Cezary Klimkowski (PDF)
Gimnazjum z Zapolic

         Trzecie miejsce:

Monika Lis (PDF)
Gimnazjum nr 19 im. Józefa Czechowicza w Lublinie

Andrzej Łyko (PDF)
Gimnazjum nr16 im. Stefana Batorego w Krakowie

Anna Nosek (PDF)
Publiczne Gimnazjum im.Marszałka Józefa Piłsudskiego w Lesku

Karolina Satro (PDF)
Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. św. Stanisława Kostki




finaliści:


Julia Bargieł
Społeczne Gimnazjum im. Małego Księcia w Tarnobrzegu
Szymon Bokota
LO ZSO im. Jana Pawła II w Pawłowicach
Paulina Chudzik
XVIII Liceum Ogólnokształcące w Łodzi
Agata Domagała
I LO im. Komisji Edukacji Narodowej w Końskiech
Aleksandra Gabryś
Liceum Ogólnokształcące Zakonu Pijarów im. Ks. St. Konarskiego w Krakowie
Przemysław Gaik
Gimnarjum nr 1 w Miechowie
Aleksandra Gałkiewicz
Gimnazjum Integracyjne nr 4 im. Jana Karskiego w Kielcach
Angela Grzenia
Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Ryglicach
Gutowska Dominika Gutowska
Społeczne Gimnazjum im. Małego Księcia w Tarnobrzegu
Marcin Kaczor
I LO im. W. Łukasińskiego w Dąbrowie Górniczej
Sylwia Karbowa
Gimnazjum nr 1 im. Lotnictwa Polskiego w Turku
Wiktoria Kasprzak
Gimnazjum nr 24 w Krakowie
Monika Knapczyk
Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Krościenku
Katarzyna Kolis-Mikina
Zespół Szkół zawodowych nr 3 im. Wincentego Rzymowskiego w Skierniewicach
Karolina Krajnik
I Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Ziemi Michałowskiej w Brodnicy
Dominik Kufel
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Karola Lipińskiego w Lublinie
Klaudia Litwin
II Liceum Ogólnokształcące im. płk. Leopolda Lisa-Kuli w Rzeszowie
Kinga Majchrzak
II LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. Mickiewicza w Słupsku
Monika Nowicka
Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Strzyżowie
Martyna Olczak
Gimnazjum Nr 1 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Bystrzycy Kłodzkiej
Patrycja Olejniczak
XVIII Liceum Ogólnokształcące w Łodzi
Izabela Paczkowska
Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Mikołaja Kopernika w Wieruszowie
Kamil Paprota
Zespół Szkół Nr 1 im. Bolesława Krzywoustego w Choszcznie
Zuzanna Pers
I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców śląskich w Bystrzycy Kłodzkiej
Aleksandra Petryla
Gimnazjum im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Rabce Zdroju
Robert Plac i Robert Peryga
IX Liceum Ogólnokształcące w Łodzi
Katarzyna Porch
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 w Chełmie
Monika Sajkowska
IX Liceum Ogólnokształcące im. J. Dąbrowskiego w Łodzi
Dominika Sobczyk
Zespole Szkół nr 3 im. Władysława Grabskiego w Kutnie
Katarzyna Stokwiszewska
Zespół Szkół nr 3 im. Władysława Grabskiego w Kutnie
Magdalena Szafrańska
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 21, Technikum Architektury Krajobrazu
Wiktor Szczerek
Gimnazjum Integracyjne nr 4 im. Jana Karskiego w Kielcach
Małgorzata Wlaźlak
I Liceum Ogólnokształcące im. Feliksa Fabianiego w Radomsku



pozostali:


Urszula Ambroży
Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła w Myślenicach
Klaudia Cabaj
Zespół Szkół nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie
Marianna Czaja
Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika we Wrześni
Czapla Magdalena
Gimnazjum nr 31 w Gdańsku
Natalia Czerwińska
LO Zespół Szkół im. Ks. Józefa Tischnera w Dobczycach
Hubert Daniszewski
Gimnazjum nr 2 im Danuty Siedzikówny 'Inki' w Ostrołęce
Justyna Drożdżał
Gimnazjum Integracyjne im. Jana Karskiego w Kielcach
Magdalena Durys
Gimnazjum Nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Wartkowicach
Małgorzata Dzieciątkowska
XVIII Liceum Ogólnokształcące w Łodzi
Adrianna Florek
Gimnazjum numer 1 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Bystrzycy Kłodzkiej
Krzysztof Frątczak
XXXIII LO im. AK w Łodzi
Aleksandra Gabryś
Liceum Ogólnokształcące Zakonu Pijarów im. Ks. St. Konarskiego w Krakowie
Angelika Gargula, Monika Brudzińska
Zespół Szkół- Gimnazjum im. Jana Pawła II w Korzennej
Magda Bazela
Gimnazjum nr 1 im. Lotnictwa Polskiego w Turku
Patrycja Gralewska
Gimnazjum nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Niedrzwicy Dużej
Maria Grodzicka
XIII LO im. Marii Piotrowiczowej w Łodzi
Eliza Grzelka
Gimnazjum nr 1 im. Lotnictwa Polskiego w Turku
Natalia Hołubowicz
Gimnazjum im. Ks. Stanisława Staszica w Uchaniach
Paulina Idziak
III LO im. A. Mickiewicza w Katowicach
Izabela Jamrożek
Gimnazjum Integracyjne nr 4 w Kielcach
Anna Jasińska
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 w Chełmie
Nikoleta Kalińska
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 w Chełmie
Agnieszka Kostępska
Liceum Ogólnokształcące im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego w Staszowie
Maximilian Kowalik
Gimnazjum im. Ks. Stanisława Staszica w Uchaniach
Małgorzata Kremer
Gimnazjum Nr 24 im. Juliana Ursyna Niemcewicza w Krakowie
Agata Kuśmierz
Nespół Szkół w Nowej Wsi
Weronika Majchrzak
IX Liceum Ogólnokształcące w Łodzi
Łukasz Mastej i Jakub Gajda
II Liceum Ogólnokształcące w Jaśle
Dagmara Mazur
Gimnazjum nr 1 w Miechowie
Piotr Motylewski
ZSP nr 1 w Piotrkowie Trybunalskim
Ewa Murgrabia
Zespół Szkół zawodowych nr 3 im. Wincentego Rzymowskiego w Skierniewicach
Mateusz Nawrocki
Miejski Zespół Szkół nr 2 w Bolesławcu
Karolina Ossolińska
Liceum Ogólnokształcące Im. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Staszowie
Paulina Puchalska
Zespół Szkół Technicznych "Mechanik" w Jeleniej Górze
Michał Różycki
Zespół Szkół zawodowych nr 3 im. Wincentego Rzymowskiego w Skierniewicach
Mikołaj Rżanek
XXXIII LO im. AK w Łodzi
Monika Segda
Samorządowe Gimnazjum w Podgajach
Angelika Smyka
II Liceum Ogólnokształcące im. ppłk. Józefa Modrzejewskiego w Jaśle
Sylwester Sołtys
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej
Marika Sońta
Publiczne Gimnazjum w Będkowie
Natalia Sowińska
Gimnazjum Integracyjne nr 4 im. Jana Karskiego w Kielcach
Gabriela Strączek
Gimnazjum Nr 24 im. Juliana Ursyna Niemcewicza w Krakowie
Marcin Subotowicz
Liceum Ogólnokształcące im Stefana Żeromskiego w Bartoszycach
Aleksandra Suchoń
Liceum Ogólnokształcące Zakonu Pijarów w Krakowie
Jadwiga Szlag
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Korzennej
Natalia Szwajkowska
II LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. Mickiewicza w Słupsku
Dominika Śrutwa
Gimnazjum Nr 1 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w bystrzycy Kłodzkiej
Agata Tokarzewska
Gimnazjum nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Niedrzwicy Dużej
Adrian Uchto, Seweryn Żygas i Kamil Idzik
Gimnazjum nr 1 im. Macieja Miechowity w Miechowie
Ewa Udzielak
Samorządowe Gimnazjum nr 1 w Bolesławcu
Izabela Wcisło
Samorządowe Gimnazjum w Podgajach
Monika Winiarska
Gimnazjum nr 1 im. Macieja Miechowity w Miechowie
Magdalena Zając
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Solcu Kujawskim
Piotr Zapart
Liceum Ogólnokształcące Zakonu Pijarów im. ks. Stanisława Konarskiego w Krakowie





© T.Wibig (t.wibig@gmail.com)