Konkurs od wielu lat sponsoruje:                                       

      



regulamin

Prace doświadczalne:


Grand Prix

Karol Musiał     (PDF)
Gimnazjum nr 1 w Miechowie im. Macieja Miechowity


I nagroda

Natalia Butwicka, Weronika Werbicka, Mariola Bartosik, Patrycja Kaźmierczak, Mateusz Rumpel, Damian Rubajczyk, Mikołaj Ratajczyk    (PDF)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Gimnazjum w Zapolicach
II nagroda

Daria Domasat, Karolina Wachta, Weronika Miruk, Natalia Władziak i Michał Malarski    (PPT)
Fizykomania Gimnazjum nr 8 w Łodzi
III nagroda

Kamil Malczewski i Karol Jacek    (PDF) (MP4)
I Liceum Ogólnokształcące w Słupsku


Anna Maj, Anita Zawisza, Ewelina Wrzesień, Mateusz Krupa, Mateusz Wiorek    (PPTX) (PDF)
Liceum Ogólnokształcące w Miechowie
ścisły finał:

Anna Rudek i Magda Polańska    (PDF)
Gimnazjum Samorządowe nr 1 w Bolesławcu
finał:

Alicja Myśliwiec, Maja Mielecka, Patryk Chudzik i Szymon Ostrowski    (PPTX)
Gimnazjum Samorządowe nr 1 w Bolesławcu

Weronika Peljak    (PPTX)
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Zapolicach

Tomasz Buks, Mateusz Cedro    (PDF)
Gimnazjum Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II w Warszawie

Kamil Wolka, Natalia Budzeń, Monika Winiarska i Damian Pasiński    (YouTube)
Gimnazjum nr 1 w Miechowie im. Macieja Miechowity

Gabriela Maciak i Natalia Chrobak
    (PPTX) ZSI im. Piastów Śląskich w Legnicy, Gimnazjum nr. 9


i pozostali:

Maciej Jurek, Adrian Uchto, Seweryn Żygas i Kamil Idzik    (PDF) (YouTube)
Gimnazjum nr 1 w Miechowie im. Macieja Miechowity

Hanna Góżdź i Aleksandra Kowalczyk    (PDF)
Gimnazjum nr 4 w Ostrowie Wlkp.


poza konkursem:

Sara Suchenia, Wiktoria Dworak i Natalia Gaik     (PDF)
Gimnazjum ??


Eseje konkursowe:


I nagroda

Weronika Brachaczek
Gimnazjum nr 1 w Miechowie im. Macieja Miechowity
II nagroda

Dominika Waleczek
Zespół Szkół Ogólnokształcących im. J. Pawła II w Pawłowicach

Igor Skórzybót
I Liceum Ogólnokształcące w Lęborku

III nagroda

Monika Lis

Gimnazjum nr 19 w Lublinie


wyróżnienia:

Cezary Klimkowski
2 LO im. Jana Pawła II w Zduńskiej Woli


Wioletta Kopeć
II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza w Słupsku


Anna Nosek
Publiczne Gimnazjum im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Lesku


Paulina Wiejak
Gimnazjum nr 1 w Miechowie im. Macieja Miechowity


Maria Wołonciej
V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-Białej


ścisły finał:

Aleksandra Cioczek
Gimnazjum nr 19 w Lublinie
Natalia Osińska
IX Liceum Ogólnokształcące w Łodzi
Marta Stangierska
Gimnazjum im. Edwarda hr. Raczyńskiego w Komornikach
Monika Winiarska
Gimnazjum nr 1 w Miechowie im. Macieja Miechowity

finał:

Karolina Bałaban
Gimnazjum nr 19 w Lublinie
Katarzyna Borek
I Liceum Ogólnokształcące im. Feliksa Fabianiego w Radomsku
Natalia Budzeń
Gimnazjum nr 1 w Miechowie im. Macieja Miechowity
Zuzanna Karasek
I Liceum Ogólnokształcące im. Feliksa Fabianiego w Radomsku
Karolina Ossolińska
Liceum Ogólnokształcące im ks. kard. Stefana Wyszyńskiego w Staszowie
Weronika Peljak
ZSO Zapolice
Jakub Szweda
Publiczne Gimnazjum im. UNICEF w Cybince
Anna Wasiak
I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w Łęczycy

i pozostali:

Julia Banasiak
I Liceum Ogólnokształcące w Łęczycy
Natalia Chrobak i Gabriela Maciak
ZSI im. Piastów Śląskich w Legnicy, Gimnazjum nr. 9
Weronika Chrolenko
IX Liceum Ogólnokształcące w Łodzi
Marcelina Góral
Gimnazjum nr 1 w Miechowie im. Macieja Miechowity
Daria Grzelakowska
Gimnazjum nr 4 w Piotrkowie Trybunalskim
Oliwia Kawa
Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Ryglicach
Kamil Kłos
Publiczne Gimnazjum nr 1 w Ryglicach
Sandra Kołodziejska
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Piotrkowie Trybunalskim
Aleksandra Kulik
Prywatne Gimnazjum nr 4 "Inspiracja"
Milena Marzec, Marta Pawlik, Katarzyna Reroń
Gimnazjum nr 1 w Miechowie im. Macieja Miechowity
Patryk Nawrocki
Publiczne Gimnazjum im. UNICEF w Cybince
Aleksandra Ordys
Gimnazjum nr 1 w Miechowie im. Macieja Miechowity
Damian Pasiński
Gimnazjum nr 1 w Miechowie im. Macieja Miechowity
Magdalena_Polańska
Gimnazjum Samorządowe nr 1 w Bolesławcu
Anna Rudek
Gimnazjum Samorządowe nr 1 w Bolesławcu
Zuzanna Skotak
Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Ryszarda Kaczorowskiego w Nowym Dworze Mazowieckim

poza konkursem:

Oliwia Pieronek
Gimnazjum nr 1 w Miechowie im. Macieja Miechowity

© T.Wibig (t.wibig@gmail.com)