Konkurs od lat sponsoruje:                                       

                            regulamin konkursu




Rozstrzygnięcie konkursu "Fizyka da się lubić" odbyło się 20 kwietnia 2016 roku.


Prace doświadczalne:


I nagroda

Wojciech Bogacz, Wojciech Żychowicz, Krystian Podyma i Dominik Romanek    (PPT) (DOC) (XLS) (XLS) (XLS)
Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Miechowie


Karol Musiał i Michał Musiał     (PDF) (DOCX) (YOUTUBE)
Liceum Ogólnokształcące w Centrum Edukacyjnym "Radosna Nowina 2000"; Zespół Szkół Łączności w Krakowie


II nagroda


Wiktoria Cieślik, Katarzyna Żaba, Aleksandra Micyk i Jakub Haberko     (ODP)
Zespół Szkół im. Antoniego Malatyńskiego w Miechowie-Charsznicy

Karolina Wachta, Emilia Agajew, Daria Domasat, Jan Szadkowski, Antoni Boryna i Michał Malarski     (PPT)
Publiczne Gimnazjum nr. 8 im. Tadeusza Kościuszki w Łodzi


III nagroda


Julia Strójwąs, Paulina Matusiak, Kamil Manista, Ola Raszewska, Karina Matczak, Ania Hilińska i Dominik Uznański     (PPTX) (MP4) (MP4) (MP4)
Samorządowe Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta w Zgierzu

Katarzyna Rosłan i Kamil Malczewski     (DOCX)
I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego w Słupsku


finał:

Jakub Dąbrowski, Ewa Marciniak, Kamil Nasiek i Aleksandra Rokicka     (PPTX) (MP4)
I Liceum Ogólnokształcące im. Waleriana Łukasińskiego w Dąbrowie Górniczej

Wiktoria Świstak, Justyna Szymczak, Piotr Lewandowski i Julita Kralkowska     (PPTX)
XVIII Liceum Ogólnokształcące w Łodzi

Krzysztof Bolek i Mariusz Kuchta    (PPTX) (XLSX)
I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Chrzanowie

Agata Stokłosa, Paulina Wiejak, Agnieszka Jasińska i Tomasz Stawiarski     (DOCX) (XLSX)
Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Miechowie

Bartłomiej Książek, Adrian Brychner i Kacper Pasiński    (DOCX) (XLSX)
Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Miechowie

Mateusz Krupa, Damian Dymek i Mateusz Wiorek     (PPTX) (XLSX) (XLSX)
Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Miechowie


pozostali:

Jowita Kruszec, Karolina Błaut, Ewelina Mrugała i Dominika Skóra     (DOCX) (MP4)
Gimnazjum w Miechowie-Charsznicy

Marzena Bac i Weronika Brachaczek.     (DOCX)
Gimnazjum nr 1 w Miechowie

Ewa Grzywnowicz, Kamil Rosołek, Anna Wołowiec i Weronika Jeżów     (MP4)
Gimnazjum nr 1 w Miechowie im. Macieja Miechowity

Milena Marzec, Katarzyna Reroń, Weronika Trela i Magdalena Skuta     (MP4) (DOCX) (XLS)
Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Miechowie

Mateusz Dargiel    (DOCX) (PPTX) (MP4)
Gimnazjum im. Leszka Czarnego w Lutomiersku

Klaudia Przygodzińska, Oliwia Bugajczyk, Jakub Jagiełło i Stanisław Pawlik     (RAR)
I Liceum Ogólnokształcące im. F. Fabieniego w Radomsku

Filip Osuszek, Aleksandra Skóra, Kacper Garus i Michał Wojtal    (ODP)
Gimnazjum im. Antoniego Malatyńskiego w Miechowie-Charsznicy

Angelika Micuła i Magdalena Sroga     (ODP)
Gimnazjum nr 1 im. Macieja Miechowity w Miechowie

Magdalena Polańska, Julia Midera i Anna Rudek     (DOCX)
Gimnazjum Samorządowe nr 1 w Bolesławcu

Rafał Bogołęcki Mateusz Strach Mateusz Kępka Zuzanna Olasik Daniel Jabłoński     (DOCX) (MP4)
Zespół Szkół w Kurowicach; Gimnazjum w Kurowicach

Jakub Wodnicki, Bartosz Grela, Maksymilian Gil i Karol Zieliński     (ODP)
Gimnazjum nr 1 im. Macieja Miechowity w Miechowie

Anita Zawisza, Grzegorz Przybylik, Ewelina Wrzesień i Jakub Gierat     (PPTX) (DOCX) (XLSX)
Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Miechowie

Michał Lemański i Michał Rozmarynowski     (PPTX)
I LO im. Tadeusza Kościuszki w Wieluniu

Piotr Błaszczak, Jakub Jędrzejewski, Piotr Minta i Mateusz Rembiasz     (PDF) (XLSX)
Zespół Szkół Technicznych w Ostrowie Wielkopolskim

Weronika Jarno i Wiktoria Kajdy     (MP4)
Gimnazjum nr 1 w Miechowie

Wiktoria Romanowska, Oliwia Kaczmarek, Oskar Kaczmarek i Patryk Kocioł     (PPTX)
Gimnazjum Samorządowe nr 1 w Bolesławcu

Kamil Idzik, Adrian Uchto i Kamil Wolka     (YOUTUBE)
Liceum Ogólnokształcące w Miechowie


Eseje konkursowe:


I nagroda

Zofia Ziemba
II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza w Słupsku


II nagroda

Agnieszka Rózga
XXVI LO im. K.K. Baczyńskiego w Łodzi



III nagroda

Katarzyna Juszczak
Zespół Szkół Technicznych w Ostrowie Wielkopolskim



wyróżnienia:

Katarzyna Nowakowska
Gimnazjum nr 1 w Miechowie

Łukasz Knop
I LO w Radomsku

Klaudia Owczarek
Gimnazjum w Kurowicach

Amanda Filip
XVIII Liceum Ogólnokształcące w Łodzi


wyróżnienie specjalne:

Weronika Jarno
Gimnazjum nr 1 w Miechowie im. Macieja Miechowity



finał:

Karolina Garmulewicz
I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Miechowie

Daria Paprocka
IX Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Dąbrowskiego w Łodzi

Weronika Dąbrowicz
XVIII Liceum Ogólnokształcące w Łodzi

Michał Musiał
Technikum Łączności w Krakowie

Kamil Godziek
Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Pawłowicach

Julia Rombel
Gimnazjum im. Leszka Czarnego w Lutomiersku

Kacper Bojarski
Gimnazjum im. A. Malatyńskiego w Miechowie-Charsznicy

Adrianna Franczyk
I LO im. Feliksa Fabianiego w Radomsku

Natalia Lewandowska
I Liceum Ogólnokształcące im. F. Fabianiego w Radomsku

Mateusz Dargiel
Gimnazjum im. Leszka Czarnego w Lutomiersku

Gordian Czerkawski
Gimnazjum Samorządowe Nr 1 w Bolesławcu

Katarzyna Michta
Gimnazjum im. Stefana Żechowskiego w Książu Wielkim

Agnieszka Kruk
Zespół Szkół Rolniczych w Prudniku



pozostali:

Małgorzata Bielawska i Justyna Smagała
Gimnazjum nr 1 w Miechowie
Kamil Mucha
Gimnazjum w Miechowie - Charsznicy
Magdalena Doniec
Gimnazjum nr 1 w Miechowie
Dagmara Filus
Gimnazjum nr 1 w Miechowie
Agnieszka Piekarska
Gimnazjum im. Antoniego Malatyńskiego w Charsznicy
Karolina Sejdak
Gimnazjum w Miechowie - Charsznicy
Paulina Puczek
Gimnazjum nr 1 im. Wisławy Szymborskiej w Raciborzu
Karolina Śliwoń i Emilia Dudek
Gimnazjum nr 1 w Miechowie
Nicola Rytel
I LO im. Jana Pawła II w Pawłowicach
Oliwia Działoszyńska
Zespół Szkół Rolniczych w Prudniku
Aleksandra Arciszewska
IX Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Dąbrowskiego w Łodzi
Angelika Micuła
Gimnazjum nr 1 w Miechowie im. Macieja Miechowity
Magdalena Sroga
Gimnazjum nr 1 w Miechowie im. Macieja Miechowity
Norbert Szperling
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Łodzi
Patrycja Słodowska
Gimnazjum nr 1 w Miechowie im. Macieja Miechowity
Adrian Doniec
Gimnazjum nr 1 w Miechowie im. Macieja Miechowity
Kamila Rydzewska
Gimnazjum nr 1 w Miechowie im. Macieja Miechowity
Kamila Rosa
Gimnazjum nr 1 w Miechowie im. Macieja Miechowity
Marzena Maciałek
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu
Małgorzata Sienska
Gimnazjum im. Leszka Czarnego w Lutomiersku
Karolina Kunka
Zespół Szkół Rolniczych w Prudniku
Mikołaj Trębski
Społeczne Gimnazjum Nr 2 im. Zbigniewa Herberta Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Częstochowie
Weronika Peljak
II LO im. Jana Pawła II w Zduńskiej Woli
Nikola Masztalerz
Zespół Szkół Rolniczych w Prudniku

© T.Wibig (t.wibig@gmail.com)